Ballina Urimet Dhe Pėrshendetjet Radio Rainca Chat Forum RadioRainca Filmat Shqip Ilahi ShqipAugust 17 2017 09:57:06
Marketing
Qendra
Ballina
Urimet Dhe Pėrshendetjet
Radio Rainca Chat
Artikull
Downloads
FAQ
Forum RadioRainca
Web Linkat
News Categories
Na Kontantoni
Foto Gallery
Kėrko
D Ė R G O NĖ RADIORAINCA
Staffi Nė RadioRainca

Film-Datenbank
Filmat Shqip
News Archive
Rumble Town
Humor Filma 1
Html Codi RadioRainca
Barcoleta
Flash Chat
Falja e Namazit
Blerim Berisha Video Kipet
Ilahi Shqip
Adem Ramadani
Bashke e Kallim
KURAN SHQIP
Web Statistik
Todays Events
RadioRainca
BILARDO
Hape Msn Ne RadioRainca.Net
RadioRainca
mobil
Ilahi Shqip
Falja E Namazit
Forum Temen
Temen Te Reja
Presheva-Top.Tk...
Njė Puthje
Kur Ti Hesht
Poezi Shqiq
Mesazhe Dashurie


Top Temen Ne Forum
Mesazhe Dashurie[1]
Staffi RadioRainca[1]
Presheva-Top.Tk...[0]
Njė Puthje[0]
Kur Ti Hesht[0]

Artikull I Fundit
Qka Deshironi Tė Ju ...
Foto V i P
Ora Si Pas Vendit
Top Filmat Shqiptar
[ Smail Puraj Bama hallall moj n ] [ Viola Gurbeti RadioRainca.Com ] [ Salim Arifi Du Du Me Jetu Dash ] [ Vanessa tinzar DashuriaNeDiasp ] [ Vėllezerit Sururi Maturant Das ] [ Rovena Stefa - Adrese pa emer ] [ Duli - Genjeshtare ] [ As i fundit as i pari RadioRai ] [ Aziz Murati U Martove Rainca.o ] [ Elvana Gjata - Mames ]
Top Radio Shqiptare

Ndegjo RadioRainca Ne Internet 24/7 Online


Zgjedheni Radio Stationin Tė Cilen Keni Deshir Tė Ndigjoni Dhe Klikoni Nė Botoni Kliko Ndigjo Radion

Ditlindja im August
10.08 lolita (27)
06.08 vetonn (27)
05.08 Tuna (33)
20.08 ferddy (35)
07.08 KikoForce (35)
07.08 red (36)
07.08 Radio Rainca (37)
07.08 albani_zh (37)
01.08 xheki (40)
Kommentar i Fundit
Asnj Komentar
vorhanden
Hyrja Nė MSN
Donate
Kontributi Juaj Per RadioRainca Marketing
Ma I Ri Filmi
Smail Puraj ... [09/07-09]
Viola Gurbet... [26/06-09]
Salim Arifi ... [22/06-09]
Vanessa tinz... [22/06-09]
Vėllezerit S... [22/06-09]
Security System 1.7 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
Mehr Sicherheit mit dem
BS-Fusion Security System.
CTracker - cback.de


Member Locations
Albania 17
Switzerland 12
Austria 8
Germany 3
preshev 3

Na Kontaktoni
Kampf gegen Spam
Ku Jan Antar(e)?
Votoni Pėr Web Faqen

Homegate.ch
immobilien, wohnung, wohnen

Immobilien, Wohnung, wohnen

Seiten Statistik
Mitglieder: 104
Forumkategorien: 54
Forumthemen: 21
Forumbeiträge: 24
Fotoalben: 7
Fotos: 68
Linkkategorien: 1
Links: 9
Artikelkategorien: 2
Artikel: 1
News:
Shoutbox: 22
Duaja E Nėnes
Mir Se Erdhet Ne RadioFoleja Chat www.arditachat.ch

Ju lutem, respektoni tė gjitha rregullat e xat Chati-t

1. Ndalohet ofendimi i tė tjerėve nė dhomėn kryesore nė ēdo lloj mėnyre.
2. Nėse kini ndėrmend tė ofendoni dikė Bisedo nė privat me personin(e).
3. Ndalohet hyrja nė dhomė me pseudonim ofendues ose tė pisėt.
4. Ndalohet rreptėsisht ēdo lloj reklame nė dhomėn kryesore, qoftė adresė interneti apo dhome tjetėr.
5. Ndalohet pėrdorimi i vazhdueshėm i shkronjave tė mėdha (Psh KESHTU), Dhe pėrsėritja e shpeshtė e tė njėjtės fjali.
6. Ndalohet pėrdorimi i gjuhėve tė tjera pėrveē shqipes.
7. Ndalohet perdorimi i ikonave ne nickname.
8. Te gjithe qe nuk zbatojne rregullat e mesiperme do te nxirren jashte nga dhoma.
9. Nxjerrja mund te jete nga 1 ore deri ne 0 (Pėrgjithmon). (Tregoni me Kujdes) Me Rrespekt Stafi I chatit RadioRainca.Com

Ju lutem Lexoni Mods Moderator !

1. Mos e ndalimit, gjuajtje, tė bėjnė njė anėtar njė mysafir ose pa arsye (mund tė mos kenė arsye tė jenė nė kuti).
2. Nėse njė anėtar po thyen rregullat, ata bėjnė njė mysafir.
3. Mos member njerėzve nėse ato nuk ndihmojnė.
4. Mos e ndalim-un ose ri-anėtar dikush po tė mos e dini se pse ata u ndaluan / guested.
5. Mos gjuaj me shkelm pėr "Jo kurorėzon" ose ndonjė rregull nuk pėrfshihen kėtu.
6. Mė shumė pėr tė tė shtohet ...

Kommentar
Nuk ka akoma asnjė komentė..
Dėrgo komentin
Kyēeni, pėr tė shėnuar ndonjė komentė.
Marketing Ne Radio Rainca
Ilahi Mp3 Radio Rainca
Rainca Top The Best Albania TopSite

InfoPanel
 @Radio Rainca119 weken
 ~Zana334 weken
 @albani_zh334 weken
 ~qefser421 weken
 ~BaBa-Tr0d0N421 weken
 ~clirimi421 weken
 ~olsa421 weken
 ~DoNnIkAa421 weken
Presheva-Top....
[0 / 5612]
Njė Puthje
[0 / 5688]
Kur Ti Hesht
[0 / 5811]
Poezi Shqiq
[0 / 8103]
Kush troket s...
[0 / 5617]
Rainca-Top.Com
[0 / 5653]
Erotik
[0 / 7200]
Postimi 2
[0 / 6171]
Historia e Lu...
[9379]
Postimi 1
[8935]
Poezi Shqiq
[8103]
Erotik
[7200]
Staffi RadioR...
[6882]
Nazmija e Avn...
[6286]
Postimi 2
[6171]
Kur Ti Hesht
[5811]

Kėrko Titullin:
Artikel News Foren Shkarkime Web Links Anėtar/e
Urimet Dhe Pershendetjet Nė Media Player Tė Ndėgjoni Edhe Tė Shkrani Urimet E Juaj

Te Rainca Mobil
Pershendetje & Urimet Nė RadioRainca
Faqen Startuese

Kliko Kėtu tė Bėni www.radiorainca.com Faqen Startuese!RadioRainca

RadioRainca Nė Facebook
Login
Pseudonimi-Nick

Fjalėkalimi-PasswortiKeni Humbur Fjalėkalimin?
Kėrko qė tani Kėtu Njė tė ri
Radio Rainca
Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku

Tel: + 41 31 526 91 60

Mobil: + 41 76 216 83 90

+ 41 77 422 76 69

Ndegjo Radio Rainca Ne

Mir Se Vini Ne Radio Rainca Chat

Kush Esht OnLiNe
Vizitore Online: 5
Asnji Antar(e) OnLiNe

Antar(e) te regjistruar: 104
Antaret(e) Te Pa Aktivizuar: 0
Pershendesim Antar(e) e Rinji: ardian
Kend e kemi tė Kyēur?
Radio Rainca 119 weeks
Zana 334 weeks
albani_zh 334 weeks
qefser 421 weeks
BaBa-Tr0d0N 421 weeks
clirimi 421 weeks
olsa 421 weeks
DoNnIkAa 421 weeks
fatoni 421 weeks
amiga 421 weeks

Sondazhė
Qka Ju Pelqen Nė RadioRainca

Muzik Mp3

Video Clipe

Lajmet

RadioRainca

Skam Ide

Ju duheni te kyqeni, pėr tė votuar .
Chat I Shpejt
Chati i Shpejt vlen vetėm pėr Anėtar(e), te regjistruar

qefser
20/07/2009 10:28
pershendetje per te gjith vizitoret e radio rainca,com je i mrekullushem dj,armani edhe naten edhe titen jeni me ne ju lumt vec ashtu vazhdoni sec u knacem me muziken e juaj ju uroj diponim te kendshe

fatoni
18/07/2009 12:32
pershendetje per gjith vizitort e radiorainca.com ju deshiroj vikend te kendshem

lolita
13/07/2009 20:20
pershendetje per te gjith ama ne veqanti per dj-armani qe me disponoje

albani_zh
22/06/2009 04:17
pershendetje per te gjith vizitort e radiorainca.com ju deshiroj qaste tė kėndshume me radioraincen

arber_aut
20/06/2009 10:31
Pershendetje Pėr Gjithė Ndegjust Tė RadiRainces Ju Deshiroj Gjdo Tė Mir Ne Jet Gjithashtu edhe Dj-Armanin e Pershendes Shum

Zana
30/05/2009 09:23
te na ben diten e disponume me muziken dhe deshirat tona

Zana
30/05/2009 09:22
ndegjusve te radio rainces ju deshiroj nje pushim te mir ne keto dit vikendi si dhe disponim permes valeve te radio rainces ndersa dj armanit i deshiroj pun te palodhshme si gjithmon qe din vetem ky t

Radio Rainca
17/05/2009 23:47
Zana Tė Pershendes Drejtoresh Si Pik E Par A Je Mir,Sa I Per Ket Muzikes RadioRainca Ju Afron Vendlindjen Sa Mė Afer Dhe Pastaj Te Argetoni Me Valet E RadioRainces Dhe Tė Mos Kurseni As Gjee Pėr Ju

Zana
17/05/2009 13:39
pse more dj Armani po na mshel mrena me ket muzik te bukur ,qe nuk na len me dal vetem te rrim afer kompjuterit dhe te ndegjojm muziken qe naj zbukuron ,argeton diten

Radio Rainca
17/05/2009 12:54
Pėrshendetjee per te gjith vizitoret jeni te mrekullushum ju deshiroj nji pas dite te bukur me valet e radiorainces

Chat Archivi
Marketing

Ke Deshir Tė Jesh Dhe Ti Partner I Web Faqes DashuriaNeDiaspor.com!
Random Photo
Kėrko Nė RadioRainca
Kėrko Nė RadioRainca Se Bashku Me Google Ju Afrojm Tė Gjitha
Kėrko Nė Google Muzik Mp3 Video Klipe Radio Striming E Shum Ejt...
Top Filmat Shqiptar
[ Smail Puraj Bama hallall moj n ] [ Viola Gurbeti RadioRainca.Com ] [ Salim Arifi Du Du Me Jetu Dash ] [ Vanessa tinzar DashuriaNeDiasp ] [ Vėllezerit Sururi Maturant Das ] [ Rovena Stefa - Adrese pa emer ] [ Duli - Genjeshtare ] [ As i fundit as i pari RadioRai ] [ Aziz Murati U Martove Rainca.o ] [ Elvana Gjata - Mames ]
Links
webfaqe.ch
Armanipr.Tk
Lumturija.tk
RadioRainca.tk
Rainca-Top
www.albanianmusic.ch
presheva-top.de
All Web Links...
Online Stats
Gäste Online: 5
Mitglieder Online:
Keine Mitglieder Online


Registrierte Mitglieder: 104
Unaktivierte Mitglieder: 0
Neustes Mitglied: ardian

Besucher Heute: 1860
Besucher Online: 5
Max. Onlinerekord: 45
Max. Tagesrekord: 12090
Besucher Gestern: 5834
Besucher Monat: 104522
Besucher Gesamt: 2925244

Letzten 24h: 
© RadioRainca.Net | RadioRainca.Com | RadioRainca.Ch © Jetlinda.Ch | AlbanianMusic.Ch | DashuriaNeDiaspor.Com